Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Świetny sposób na genialną rozrywkę

Gdy zastanawiasz się, dokąd wybrać się w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski jest escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno zaskoczy niejedną osobę. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pokojami, z których należy uciec, czas na ucieczkę to sześćdziesiąt minut. Można wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów oraz pokój, w którym będziemy musieli odszukać skarb zrabowany przez korsarzy.


Do danego pokoju wchodzi od dwóch do pięciu osób drzwi zamykają się i zaczyna się zabawa. Otrzymujemy wskazówki, poszukujemy rozwiązań i powinniśmy zrobić wszystko, żeby zdążyć przed czasem. Emocji jest, co niemiara. Musimy tylko chcieć rozwiązać zagadkę. To idealna rozrywka dla ludzi, którzy szukają czegoś innego. Zamiast znowu spacerować po plażylub siedzieć z piwem w dłoni rzeczywiście fajnie poczuć zew przygody.

Całkiem inny wymiar rozrywki

escape room
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Ile razy chcieliśmy znaleźć się w środku jakiejś filmowej zagadki i pokazać głównemu bohaterowi, co powinien zrobić, bo przecież przed telewizorem wszystko to wydaje się takie łatwe. Obecnie możemy stać się częścią akcji. Mianowicie możemy pójść do escape room Gdańsk - To sposób na spędzenie czasu na grze, w której trzeba wziąć czynny udział. Żeby się wydostać z pokoju należy przeanalizować różne wskazówki poukrywane w pokoju, na pozór banalna sprawa, ale okazuje się, że 60 minut może nam nie wystarczyć. I nagle dociera do nas, że filmowy bohater rzeczywiście nie ma tak łatwo. Czasem nawet wszystkie wskazówki ciężko połączyć, ale zabawa i tak jest przednia.


Zawsze to inny sposób na spędzenie czasu, a w dodatku są aż 3 spośród których możemy wybrać (więcej: ) i niebawem będzie również czwarty. Tak, więc gdy raz wybierzemy się w to miejsce, to będzie można wrócić rozwiązać inne zagadki. Dobrze wspominać o tym znajomym, żeby i oni mogli się sprawdzić, kto wie może znajdzie się pośród nas jakiś następca Holmesa, bo na bank będzie mnóstwo śmiechu i wiary w to, że w jakiś sposób się uda wyjść z tego pokoju bez szwanku. Oczywiście wszystko jest całkowicie bezpieczne, chodzi tu raczej o to żeby ruszyć głową, ale nie zalegając w fotelu, a tylko ruszając się i szukając wskazówek, które pozwolą wyjść z pokoju.