Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Czy powiemy jak wygląda miasto kraków na starej fotografii?

Kraków na starej fotografii szczyci się dużym powodzeniem. O tym jak bardzo zmieniają się miasta możemy się dowiedzieć dopiero wtedy, jeżeli przyrównamy nowe zdjęcia, z tymi zrobionymi w różnorakich czasach. Wtenczas będziemy mieli możliwość sprawdzić co się zmieniło, co zniknęło z panoramy miasta, a to zezwoli nam powiedzieć, który wygląd miasta mocniej nam się podoba, ten aktualny czy dawniejszy.

Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Przez to także kraków na starej fotografii cieszy się sporym powodzeniem, gdyż coraz więcej ludzi pragnie zobaczyć, czy atmosfera tego miasta mocno się przemieniła, a być może mimo zmieniającej się infrastruktury sama atmosfera nic nie utraciła na własnej niesamowitości? Na szczęście zjawia się znacznie więcej albumów, na których mamy szansę oglądać to miasto w innych wydaniach.

Galeria: fotografie z dawnych czasów

Wiele instytucji kolekcjonuje stare zdjęcia krakowaChcąc przekazać atmosferę jakiegoś miasta oraz tego jak się przemieniało, powinniśmy gromadzić jak najwięcej ujęć, na których okazuje się być ono pokazane, a kiedy jeszcze są one z różnorakich dekad, to będziemy mogli stworzyć niesamowitą kronikę jego działalności. Dlatego cały czas przez przeróżne instytucje zbierane będą dawne zdjecia Krakowa, bo tylko dzięki nim można utrzymać poprzedni obraz tego miasta, a utrzymując te zdjęcia od zepsucia, mamy szansę być przekonani, że następne pokolenia będą miały szansę się zachwycać poprzednią oraz teraźniejszą świetnością tego miasta. Co więcej takie ujęcia mają szansę nas przenieść w niesamowity świat, w którym sporo elementów przedstawiało się odmiennie aniżeli dzisiaj.

Rynek w Krakowie
Należy oglądać takie stare zdjęcia

Gdy będziemy patrzeć na stare zdjęcia miast i ludzi, którzy w nich żyli, to możemy lepiej zapoznać się z ich atmosferą i historią.

Odpowiada Ci ten materiał? Ekstra, jednak kliknij ponadto tu - znajdziesz tam niezwykle użyteczny wpis (http://www.transcom-system.com.pl/pl/produkty/czytniki), który także okaże się dla Ciebie ciekawy.

Przez to właśnie należy patrzeć na takie fotografie, szukać tego co okazało się piękne i było zatracone, by mieć szansę na nowo to odwzorować, ale także zobaczyć co odmieniło się na lepsze i w jakim kierunku powinny pójść kolejne przemiany.

Unikatowe pamiątki: zobacz