Dowiedz się co to jest otulacz. Jak i w jakich miejscach powinno się go wykorzystywać

Otulacz to detal konfekcji pieluszkowej, jaka uniemożliwia zmoczeniu ubranka. Zazwyczaj ma jakość nieprzemakalnych majteczek. Otulaczstosuje się z pieluszkami, które nie posiadają powłoki nieprzemakalnej.

Bakterie mogą być dobre
Author: Eco and More
Source: Eco and More
Zawiązuje się go na pieluszki modelowane i składane, aby osłonić ubranko malucha przed wilgotnością z pieluszki. Otulacze, tutaj robione są z przeróżnych surowców np. wełny, PUL. Mogą także mieć różne rodzaje zapięcia: na rzepy, zatrzaski, guziki lub troczki. Otulacz może być stosowany z wkładami chłonnymi albo z modelowanymi. Do otulacza pasują wyłożenia przeróżnego wariantu. Przy skórce pociechy nie powinno się stosować wkładek z mikrofibry, dlatego że wysusza skórę. Doskonale testują się wkłady z polarkiem (dają odczucie suchości) bądź wkłady z bambusa. Otulacza nie powinno się wymieniać przy każdej zmianie pieluszki. Zastępuje się go wtedy, jak się poplami lub już bardzo zmoczy. W sprzedaży są do wyboru pieluszki na basen jednorazowe i wielorazowe. Pieluchy wielorazowe są bardzo wygodne i prędkie w zastosowaniu, pomagają obronić Twoje pociechy i pływalnię w czystości. Należałoby wspomnieć, żebaseny bądź szkoły pływackie dla maluchów i niemowląt wprowadziły zobowiązanie używania pieluszek do wody dla malutkich dzieci.

Pieluchy wielorazowe to oszczędnościowe i użyteczne rozwiązanie dla rodziców lubiących pływać malców. Są doskonałą alternatywą dla jednorazówek, kupujemy jedne, które starczą aż do momentu kiedy dziecko z nich wyrośnie. Dzięki temu wyruszając na odpoczynek bierzemy ze sobą jedną bądź dwa egzemplarzepieluszek do kąpieli. Większość z nich jest stworzona z rozciągliwej tkaniny, są znakomite nawet dla najbardziej żywych maluchów. Pieluszki do pływania są niezwykle trwałe, mogą być długo gromadzone i stosowane przy kolejnych pociechach. Posiadają delikatne wykończenia w sąsiedztwie pasa i nóżek, dzięki czemu ich treść nie wydostanie się na zewnątrz. Osiągalne są w bogatych wzorkach, wymiarach i barwach. Wolno je prać w pralce. Nie potrzeba dodatkowej pieluchy. Dzięki temu, oprócz wykonywania roli pożytecznych, powodują, że mały pływak cudownie lansuje się na plaży lub basenie.