Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Drony atakują branżę elektroniczną i kradną tym samym serca klientów! Warto już teraz zobaczyć DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, cały czas kształtującym się rynku elektroniki i gadżetów już jakiś czas temu zaczęły być popularne drony. Są one małe i tak naprawdę to jak na swoją wysoko rozwiniętą innowacyjność stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie łatwa, więc dziecko mogłoby w zupełności sobie z nią dać radę. Z innej strony patrząc, wprawiona osoba, która obsługuje drona, ma możliwość spowodować, że stanie się on fachowym sprzętem do nagrywania filmów i fotografowania.


dron
Author: Ryan Dickey
Source: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to najnowszy produkt na rynku - solo w akcji. Firma DJI i jej produkty to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń tego typu na rynku.

Poznaj dodatkowo inne informacje odnośnie tej problematyki. Kliknij tutaj i zobacz więcej w opracowaniu (https://superledpoland.pl/pomieszczenia) tej kwestii. To też bardzo Cię zaabsorbuje.

W zestawieniu ze swoimi poprzednikami, trzeba nadmienić, że w tym projekcie nastąpiło kilka zmian w kwestii sprzętowej. Urządzenie znacząco sprawniej czuje się w przestrzeni, a do dysponowanej już łączności gps dołączono także obsługę systemu glonass.

Najistotniejszą informacją i nowatorską przemianą w DJI Phantom 3 Advanced jest dodanie dwóch mniejszych obiektywów na korpusie, co pozwala mu zobaczyć wszystko co dzieje się wokół. Naturalnie podstawowa kamera jest na swoim miejscu. Takiego typu interesujące wyjścia gwarantują łatwo poruszać się w przestrzeni, szczególnie w takich położeniach, gdzie sygnał gps jest ograniczony.

Przyjemnośc pochwalenia się innowacyjnym sprzętem ma też producent 3D Robotics. Ich najnowszy produkt nosi nazwę 3dr solo. Posiada on dokładny weryfikator lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co ciekawsze urządzenie to jako pierwsze w branży posiada guzik stopu, dzięki czemu jest możliwość zatrzymać go w powietrzu. Dzięki zastosowaniu funkcji 3 osiowego gimbału w pełni będzie można sterować funkcjami kamery go pro w trakcie lotu, a w dodatku przesyłać obraz w jakości HD na odległość 1km.


W dodatku dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy kupią takiego typu drona z kamerą dostaną szansę całkowicie wygodnego weryfikowania parametrów działania sprzętu, a w dodatku umożliwi to także w zupełności ustalić automatyczny lot.

Ogromne i szerokie tryby zakresu i funkcji automatycznych drona, to jedne z najciekawszych rzeczy określających ten sprzęt.