Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Drony atakują branżę elektroniczną i kradną tym samym serca klientów! Warto już teraz zobaczyć DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, cały czas kształtującym się rynku elektroniki i gadżetów już jakiś czas temu zaczęły być popularne drony. Są one małe i tak naprawdę to jak na swoją wysoko rozwiniętą innowacyjność stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie łatwa, więc dziecko mogłoby w zupełności sobie z nią dać radę. Z innej strony patrząc, wprawiona osoba, która obsługuje drona, ma możliwość spowodować, że stanie się on fachowym sprzętem do nagrywania filmów i fotografowania.


dron
Author: Ryan Dickey
Source: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to najnowszy produkt na rynku - solo w akcji. Firma DJI i jej produkty to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń tego typu na rynku. W zestawieniu ze swoimi poprzednikami, trzeba nadmienić, że w tym projekcie nastąpiło kilka zmian w kwestii sprzętowej. Urządzenie znacząco sprawniej czuje się w przestrzeni, a do dysponowanej już łączności gps dołączono także obsługę systemu glonass.

Najistotniejszą informacją i nowatorską przemianą w DJI Phantom 3 Advanced jest dodanie dwóch mniejszych obiektywów na korpusie, co pozwala mu zobaczyć wszystko co dzieje się wokół. Naturalnie podstawowa kamera jest na swoim miejscu.

Aby odszukać porywające treści w sieci, to najpierw kliknij w odsyłacz mieszczący się tutaj i przejdź dalej (http://www.prozoo.pl/sklep/miesa-xl/udka-kaczki-xl-1kg.html) - zapewne nie pożałujesz.

Takiego typu interesujące wyjścia gwarantują łatwo poruszać się w przestrzeni, szczególnie w takich położeniach, gdzie sygnał gps jest ograniczony.

Przyjemnośc pochwalenia się innowacyjnym sprzętem ma też producent 3D Robotics. Ich najnowszy produkt nosi nazwę 3dr solo. Posiada on dokładny weryfikator lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co ciekawsze urządzenie to jako pierwsze w branży posiada guzik stopu, dzięki czemu jest możliwość zatrzymać go w powietrzu. Dzięki zastosowaniu funkcji 3 osiowego gimbału w pełni będzie można sterować funkcjami kamery go pro w trakcie lotu, a w dodatku przesyłać obraz w jakości HD na odległość 1km.


W dodatku dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy kupią takiego typu drona z kamerą dostaną szansę całkowicie wygodnego weryfikowania parametrów działania sprzętu, a w dodatku umożliwi to także w zupełności ustalić automatyczny lot.

Ogromne i szerokie tryby zakresu i funkcji automatycznych drona, to jedne z najciekawszych rzeczy określających ten sprzęt.