Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Duże klocki do zabawy

Sporo osób, gdy słyszy hasło Barbie wyobraża sobie lalki, ale w tych czasach Barbie to nie jedynie cudowne lalki, to dużo więcej. Rynek poszedł o kilka kroków dalej i można kupować przeróżne gadżety, które są opisane nazwą Barbie, są m.in. klocki, które można układać.


Klocki drewniane, zabawki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Są to mega bloks barbie (polecana strona), które proponują wiele różnych kompletów. Jeśli więc nasze dziecko uwielbia lalki Barbie dobrze kupić mu dodatkowo duże klocki, które pozwolą ustawić lalkę Barbie już nie jedynie w domku dla lalek, ale też przy sklepie z ciuchami lub na skuterze lub w sklepie dla zwierzaków. Kompletów tego typu klocków jest bardzo dużo, bo producenci pojęli, że to super biznes. A my, gdy nie będziemy wiedzieli, co kupić naszemu dziecku na kolejną okazję można wybrać następny zestaw klocków, bo możemy je ułożyć na różne sposoby, więc to zabawka, która będzie się nudziła naszym pociechom.

Większe klocki dla dzieci w każdym wieku

Jeżeli wybieramy zabawki naszym dzieciom to zwracamy uwagę na wiele różnych kwestii, najistotniejsze jest jednak to czy nadają się dla dzieci w wieku naszych pociech. Wiemy, że pewnych klocków nie można kupować dzieciom do pewnego wieku, bo po prostu nasze maluchy by je połknęły. Jednak producenci postarali się w tej kwestii i stworzyli klocki maxi (mega bloks maxi w e-sklepie kraina zabawy), czyli tego typu klocki, które są większe i dzieci nie będą w stanie ich połknąć nawet jeśli będą bardzo chciały.

klocki
Author: Oliver Ponsold
Source: http://www.flickr.com
Dlatego nie trzeba zamykać się na to, co wiemy o zabawkach, a sprawdzać na bieżąco, co obecnie możemy dostać, bo ciągle są jakieś nowe opcje. A jeżeli chcemy żeby nasze dziecko układało klocki od maleńkości, to musimy zacząć szukać dużych klocków, które nasze dziecko może wziąć do rączki, ale nie da rady ich połknąć. Co ważne tego typu klocki, jeśli ich nie pogubimy, posłużą pociechom przez długi czas, nawet jak już będą miały więcej lat, bo im więcej będą miały lat tym więcej możliwości dostrzegą przy bawieniu się klockami. Musimy o tym pamiętać, gdy kupujemy naszym pociechom zabawki, bo potem wychodzi na to, że w całym mieszkaniu jest pełno zabawek, z którymi suma summarum nie wiemy, co robić. Dobrze wybrać jakość niż iść na ilość.