Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Dziewczynki od lat lubią bawić się w dom - absorbuje je bycie mamą i dbanie o rodzinę.

W niejednym muzeum możemy wśród wiekowych eksponatów wyszukać zabawki ówczesnych maluchów. Nikogo nie zadziwia, kiedy widzi lalki. Były i nadal są to zabawki dla córek.
Zatem od wieków było tak, że małe córki naśladowały swoje mamy. Pragnęły mieć lalki, ubranka dla nich i wózek dla lalek, aby mieć możliwość grać w dom. W taki sposób szykowały się to tego, że w przyszłości same będą żonami i mamami.


drewniany domek dla lalek
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com


lalka szmaciana
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com


W czasach chemii zawartej we wszelkich produktach - w warzywach i owocach, ubraniu, zabawkach, a nawet wodzie i powietrzu, należy zadbać o zdrowe otoczenie dla swojej pociechy. Dobrym pomysłem może wydawać się powrót do naturalnych materiałów, z których produkowane są zabawki (Dużo więcej przeczytasz na tej stronie nefere.pl). Chodzi tu zwłaszcza o drewno, ale także len lub bawełnę, z których szyta jest lalka szmaciana.

Zerknij na witrynę i prześledź wpis, który na pewno totalnie Cię pochłonie, gdyż dane w tamtym miejscu umieszczone, przykuwają uwagę.

Lata plastikowych lalek-patyczaków odchodzą powolutku do lamusa. Nowoczesne, odpowiedzialne mamy pragną ochraniać pociechę przed nienaturalnymi wzorcami i sztucznymi tworzywami, takimi jak: plastik.

Gdy ciekawi Cię przedstawiany temat, to odsyłam do tego serwisu (https://copyline.pl/drukarki-zielona-gora/), ponieważ znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych zagadnień w tym temacie.

Drewniany domek dla lalek (Drewniane domki dla lalek) jest najlepszym wyjściem. Należy poszukać firmę, która produkuje zabawki z certyfikatem jakości i spełnia wszelkie unijne normy dla zabawek ekologicznych.


strój robota
Author: North Charleston
Source: http://www.flickr.com


Przed nabyciem jakiejkolwiek zabawki dla swojej ukochanej córki, warto pomyśleć czy na pewno nie spowoduje to jakiś szkód i problemów ze zdrowie.
Trzeba chronić swoje pociechy przed zbyt dużą zawartością chemii w otaczającym nas świecie i skupić się na odpowiedzialnym, ekologicznym macierzyństwie.