Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Fajniejszy jest wypoczynek w Tatrach czy nad naszym Bałtykiem?

Rokrocznie w polskich domach rozpoczyna się ta sama scena. Co wybrać, gdzie spędzić wakacje. Wakacje w górach czy wakacje nad wodą. Obydwie formy wypoczynku mają oczywiście plusy i wady. Obie dostarczają wielu wrażeń oraz niezapomnianych chwil. Zarówno wakacje w górach jak też urlop nad wodą dają okazję do poznania nowych zakątków, przeżywania ciekawych przygód i zebrania energii na kolejny rok.
Noclegi w górach zdają się być tańsze, jednak także na północy Polski skutecznie da się znaleźć kwatery w dobrych cenach. Wakacje w górach dają możliwość spędzenia bardziej urozmaiconego wypoczynku niż pobyt w nad morzem.

Masz zamiar zwiększyć swoją wiedzę i poczytać nowe artykuły na ten temat? To rewelacyjnie - najedź więc na hiperłącze do www i wejdź do interesującej witryny.

Oprócz wypraw pieszych, warto wybrać się na trasę na dobrym górskim rowerku. Dla chętnych do oglądania panoramy gór należy poszukać kolejek krzesełkowych, które wywiozą na szczyt najbliższej góry i umożliwią powolny powrót na dół. Rankiem niebiański wschód słońca i skąpana w porannych promieniach panorama gór, wieczorem kładący się cieniem na zboczach zachód słońca. Przez dzień można wybrać pomiędzy wylegiwaniem się na ukwieconej łące, albo aktywnym poznawaniem okolic.
przejażdżka po górach
Author: Gabriel Amadeus
Source: http://www.flickr.com
Na wakacje - okej-czarter.pl - w górach warto wziąć ze sobą dobre obuwie, przyrządy sportowe, lornetkę oraz na pewno aparat fotograficzny. Noclegi w górach (szlaki do przetarcia), zwłaszcza w wyższych partiach, bywają dość chłodne, dlatego oprócz letnich ubrań należy mieć ze sobą na wszelki wypadek ciepłe spodnie, bluzę i skarpetki. Bardzo prawdopodobne, że przydadzą się w czasie zimnych nocy. Większość miejscowości namawia do zwiedzania okolic oraz korzystania z miejscowych atrakcji. Warto poszukać zabytkowych obiektów budowlanych, skorzystać z zabiegów upiększających albo programów leczniczych w uzdrowiskach. Dużo miejscowości posiada swoje obiekty sportowe, na przykład baseny ze zjeżdżalniami, hale sportowe czy tory saneczkowe letnie. Dla fanów solidnych wrażeń zawsze znajdzie się mały strumyk z energetyzująco zimną wodą i podmywającym nogi bystrym nurtem. Po takiej porcji wrażeń pozostaje jedynie poszukać dobrej jadłodajni z lokalnym jadłem i pokrzepiającym trunkiem.