Furby – kosmaty towarzysz dla Twojego malucha

Grupa Furbych jest popularna od 1998 roku, wtedy właśnie w sprzedaży pojawił się pierwszy reprezentant tej grupy. To oferta przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze światowych wiodących przedsiębiorstw w segmencie produkcji zabawek. Furby to przykład tak zwanych zabawek interaktywnych, a więc takich na jakich postępowanie użytkownicy mają bezpośredni wpływ.


zabawki furby rozmawiające ze sobą
Author: Ray Bouknight
Source: http://www.flickr.com
Tę małą rodzinkę stworzono po to, żeby wpoić dzieciom umiejętność opiekuńczości za pośrednictwem opieki nad zabawką oraz kreowaniem jego charakteru. Furby wspiera naukę mowy, zwiększa wenę twórczą i kreatywność. Każdy Furby bowiem bezpośrednio po zakupie komunikuje się we własnej gwarze, zadaniem dziecka jest wpojenie mu języka polskiego. Każdy Furby zaczyna zachowywać się tak jak jego nabywca – dziecko więc ma świadomość, że musi Furbiego dobrze traktować, aby ten odpowiedział w ten sam sposób.

Jednym z najbardziej popularnych przedstawicieli rodziny Furby stał się artykuł o nazwie Hasbro - Furby - Irokez Cool Szary - 39834 A3125 Pl (). Furby – bo tak nazywa się stworek – potrafi sprawić frajdę wszystkim maluchom. Jest chętny do rozmowy, uczenia się nowych słów, tulenia się i konsumpcji smakołyków.

Jego w równym stopniu skorym do frajdy oraz harcy współtowarzyszem jest model Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187 (znajdziesz tutaj). Tak samo gadatliwy i rozmowny – wprawi w lepszy klimat na każdej imprezie dla maluchów – ponieważ jego ulubione zajęcie to zaśmiewać się oraz dużo tańczyć.

Przedstawicielką płci żeńskiej tej zabawnej gromadki jest Hasbro Furby Party Rockers - Różowy Loveby A3190 A3187, pani nad wyraz gadatliwa oraz roztańczona. Sprowadzi uśmiech na twarzy każdego malucha.

Ostatni pan z tej towarzyskiej gromadki to Hasbro - Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150. Ten kolorowy stworek z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Kocha się bawić oraz zapychać się jedzeniem. Sprawiając pieczę nad nim każdy maluch jest w stanie nauczyć się dużej odpowiedzialności. O stworka trzeba bowiem dbać, żeby także on odwdzięczył się dobrym humorem.