Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Jakim sposobem za mniejszą kwotę kupować płyty muzyczne?

Często jest tak, że chociaż bardzo lubimy muzykę, po prostu jesteśmy melomanami, niestety nie możemy zbyt często zwiększać własnej kolekcji płyt. No cóż, w zasadzie albumy muzyczne są bardzo drogie, najzupełniej odbiegające od przeciętnej wypłaty czy kieszonkowego. Nie można powiedzieć, że to tylko nasz problem - nawet w zamożnych krajach: USA, Dania czy Szwajcaria, często miłośnicy muzyki narzekają na zbyt wysokie ceny!
W bardzo dużym błędzie jest taki człowiek, który w takim razie uważa, iż najlepszym wyjściem jest piractwo. Można śmiało powiedzieć, że choć na świecie nie ma zapewne takiego kraju, w którym piracenie muzyki nie byłoby powszechne, to tak czy siak nie można myśleć, iż kradzież (https://www.zerkam.pl/blog/monitoring-osoby-starszej-kradziez-na-wnuczka/) mp3 to wskazana postawa. Prawda jest taka, iż często sytuacja jest taka, że od razu zakładamy, iż piractwo jest OK. A prawda jest taka, że ściąganie albumów muzycznych z Internetu to najzwyklejsza kradzież!

Przecież Tom Waits czy Teresa Werner (więcej znajdziesz tu: twórczość Teresy Werner) tracą nieustannie wiele pieniędzy na ich twórczości. Często piraci mówią, że piracenie to jedyna opcja, gdyby nie ona to pewnie nie sięgaliby po krążki. Nieco w tym twierdzeniu jest racji, w końcu faktycznie nie mamy wiele pieniędzy. Naturalnie jest Youtube, lecz na przykład słuchanie płyty w samochodzie to sporo fajniejsze wyjście. Jednakże wystarczy zapoznać się z danymi - wynika z nich, że przed rozpopularyzowaniem piractwa, wytwórnie muzyczne sprzedawały dużo więcej albumów. To akurat pewne!

Na całe szczęście nawet obecnie meloman ma okazję uaktualnić własną płytotekę. Na przykład godne dużego zainteresowania są wszelkiej maści promocje cenowe, które są często organizowane w różnego rodzaju e-sklepach. Można powiedzieć, że solidny sklep muzyczny, który regularnie rzuca swoim klientom korzystne oferty, to ogólnie nic nadzwyczajnego. Oczywiście i tak złośliwcy mogą powiedzieć, iż takie promocje są słabe, nadal zbyt bardzo drenujące konto, lecz taki jest XXI wiek. Jakby nie patrzeć warto mieć bogatą płytotekę, ponieważ często zbieranie albumów muzycznych to wciągająca pasja.