Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Jako rodzice musimy być jak najbardziej wrażliwi na to, jakiego rodzaju akcesoria zakupujemy do każdorazowej pielęgnacji niemowlaka

jakie jest źródło ich pochodzenia?


Gdy spodziewamy się dziecka, naszą głowę zaprzątają rozmaite sprawy. Istotną kwestią, o jakiej musimy myśleć jest oczywiście kwestia bezpieczeństwa malucha, która obejmuje w praktyce najróżniejsze obszary.
germanicus.pl


Jednym z nich jest zakupywanie w pełni bezpiecznych produktów do każdorazowej pielęgnacji malucha.


Szczególnie nowo urodzony maluch jest wrażliwy na wszelkiego typu bodźce z otoczenia, stąd też koniecznie musimy zadbać o to, aby asortyment, który będziemy zakupywać, zachowywał wszelkie standardy bezpieczeństwa. Priorytetem są rzecz jasna atestowane Produkty, które przeszły szereg możliwych testów pod tym względem. Bez względu na to, czy na zakup czeka wanienka dla dziecka, kocyk, czy pościel dla niemowląt, każdy tego typu produkt musi być dokładnie przetestowany.

Zerknij - stworzyliśmy wyjątkowo dla Ciebie nowe hiperłącze do witryny. Tam znajdziesz dużo rzetelnych informacji na ten temat.

Dlaczego to istotne?


Dzieciaki
Author: Adam Rifkin
Source: http://www.flickr.com


ogląd - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


W dobie obecnego zalewania rynku wyjątkowo tanimi artykułami z Chin, musimy być ostrożniejsi w tym, co kupujemy. Nierzadko produkty tego typu pozostawiają w rzeczywistości wiele do życzenia. Poza jakością wykonania produktu, należy jak najbardziej wziąć pod uwagę to, z jakich tworzyw jest on wykonany. Koniecznie też powinniśmy obserwować dziecko na bieżąco i zwracać uwagę jak reaguje na kontakt z danym produktem. Łatwo bowiem chociażby o najróżniejszego typu uczulenia, jakie mogą zachodzić właśnie przez wzgląd na kontakt z mało bezpiecznym dla zdrowia dziecka materiałem.
Jako rodzice powinniśmy więc być wyjątkowo wrażliwi na to, jakie zakupujemy akcesoria do codziennej pielęgnacji malucha i skąd one pochodzą.