Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Każdy rodzic wie, że najważniejsze zadanie naszego smyka to uczyć się, żeby za kilkanaście lat żyło mu się lepiej

Znaczny procent rodziców, którzy mają już dziś potomstwo, ma w pamięci trudne czasy komunizmu. Dlatego dla swych smyków pragną innego życia.
Lekkostrawne święta
Author: Dafi
Source: Dafi


ebook
Author: bfishadow
Source: http://www.flickr.com


Edukacja wydaje się być istotna dla każdego, kto chce się rozwijać. Smyki często nie zdają sobie z tego sprawy. Nie rozumieją, że ciężka praca oraz nauka - talentum język polski dla dzieci później zaprocentują. Nie pojmują, że dzięki temu szybciej będą mogli w przyszłości znaleźć pracę. To zazwyczaj rodzice powinni zadbać o to, aby ich pociechy mogły się uczyć już od przedszkola. Nie bez przyczyny mówi się przecież, że czym skorupka za młodu nasiąknie... Najlepsze w tym wszystkim jest to, że umysł szkraba jest niebywale chłonny. Jest on w stanie uczyć się na przykład przez zabawę oraz dużo rzeczy zapamiętywać w szybkim tempie. Dlatego warto zapisać szkraba na angielski. Ten język potrzebny jest wszędzie — w podróżach i w pracy. Obecnie modny staje się także chiński. Warto to również przemyśleć. Powinniśmy także bacznie obserwować naszego smyka. Jeżeli na przykład pokazuje zdolności matematyczne, to warto go zapisać na kółko matematyczne. Jeśli lubi zajmować się zwierzakami, to może powinniśmy pomyśleć o dodatkowych zajęciach z biologii. Nieistotne w sumie, kim zostanie nasza pociecha w przyszłości — może weterynarzem czy astronautką.
Istotne, abyśmy wierzyli w swoje dziecko i stale je wspierali. Trzeba także inwestować w jego różne pomysły i zajęcia. Dajmy mu popróbować różnych rzeczy, nawet gdyby z niektórych miało później zrezygnować.