Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie planowania imprezy integracyjnej?

Prawie każdy z nas kocha muzykę. Większość słucha odmiennej muzyki w zależności od nastroju. Odmiennej muzyki słuchamy o świcie, przed wyjściem do pracy czy w czasie śniadania, zazwyczaj w wyższym stopniu energetycznej, zaś spokojniejszej gdy po południu czytamy sobie ulubioną książkę. Jeszcze odmiennej zaś gdy podejmujemy gości czy też zaprosiliśmy kogoś nam bliskiego na kolację. Słowem, muzyka uprzyjemnia nam prawie cały czas.
DJ
Author: goatling
Source: http://www.flickr.com
Bywają chwile, kiedy nie starczy słuchanie muzyki zwyczajnie dla zadowolenia. Na przykład kiedy chcemy ubogacić jakąś uroczystość, komunijną, weselną, imieninową czy urodzinową. Musimy w takich przypadkach posiłkować się zawodowcem. Jeśli imprezą jaką potrzebujemy uświetnić będzie wesele, mamy na pewno większe możliwości. Poza wstukaniem w wyszukiwarkę internetową słów "DJ na wesele (sale weselne Mikołajki) Wrocław" możemy też wystukać frazę "zespół na uroczystości weselne Wrocław".
Odmiennie ma się sytuacja, kiedy na polecenie szefa musimy zorganizować spotkanie integracyjne, w takim przypadku pozostaje tylko wystukać "DJ Wrocław". Wybór jednakże może być kłopotliwy, ofert po wpisaniu słów "Wesele międzynarodowe" czy "DJ lubuskie" jest bardzo dużo (zobacz). Nim na którąś postawimy musimy określić jak będzie wyglądać impreza integracyjna. Czy będzie impreza integracyjna? Czy raczej urodziny w formie festynu? Powinno się też wcześniej uzgodnić typ muzyczny jaki w największym stopniu będzie większości odpowiadał.


Warto też przed podpisaniem umowy na usługę obejrzeć DJ-a na żywo. Najbardziej zaangażowani mogą pójść na imprezę w której wybrany kandydat już pracuje i obserwować w jaki sposób odpowiada on na zmieniające się nastroje wśród bawiących się. Starajmy się wybierać takich DJ-ów którzy nie mają kłopotu z przełamaniem naturalnego dystansu który z początku może się pojawić pomiędzy publicznością a nim samym - .DJ
Author: Circuito Fora do Eixo
Source: http://www.flickr.com
Kluczowe jest również, czy prezentowana muzyka nie jest nadto jednolita. Na imprezie integracyjnej przecież będą obecni ludzie w przeróżnym wieku i z wielorakimi gustami muzycznymi. Warto też dopytać czy wybrany przez nas DJ oprócz muzyki posiada w ofercie jakiekolwiek ponadprogramowe atrakcje, przykładowo gry lub zabawy. Jak zwykle w takich sytuacjach wskazane jest dobrze zasięgnąć języka na forach lub też od przyjaciół - byłych klientów. Zazwyczaj bywa , że u zawodowców już na parę miesięcy przed imprezą wypada rezerwować terminy.