Najbardziej lubiane konsole do gier

Dobra konsola w dzisiejszych czasach to nie tylko gry, ale również sporo dodatkowych możliwości, takich jak: dojście do Internetu, opcja oglądania filmów, fotografii, posłuchania muzyki czy korzystanie z chmury, która zezwala na grę w najświeższe tytuły bez przymusu instalacji ich na urządzeniu. Taką oczywiście chmurę ma PS4.
Pad do xboxa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
To wyjście w dużej mierze ułatwia użytkowanie narzędzia i ochrania pamięć. Obie konsole umożliwiają możność rozmów wideo, z tą różnicą, że w sytuacji Microsoftu można korystać z programu Skype. Obie konsole gwarantują wykorzystywanie przeglądarki internetowej oraz aplikacji YouTube. Nadto playstation 4 udostępnia bibliotekę filmów, oraz muzyki. Z kolei xbox one przekazuje nam wejście do swojego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większa część gier wychodzi naraz na obie konsole, jednak istnieją również takie, które są przystępne wyłącznie na PS4, lub Xbox One. Z pewnością ciężko jest wyselekcjonować jednoznacznie korzystniejszy artykuł. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy pomyśleć o przeznaczeniu konsoli, zapłatę również tytuły gier, które cię ciekawią. Z jednej strony
Postać animowana z gry
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
PS4 jest sporo tańsze, jednakże zakup elementów dodatkowych, np. kontrolera ruchowego, z pewnością powiększy ostateczną kwotę.W batalii parametrów technicznych, trochę korzystniej zdaje się wypadać konsola playstation 4, choć nie znaczy to o niskiej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, aby pomyśleć na jakich grach ci zależy – być może te, jakimi jesteś zaintrygowany, są czynne tylko na jednej z dwóch czynnych konsol. Na rynku konsol do gier trwa ogromna wojna o serca graczy, w której fundamentalnymi przodownikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Niezależnie od tego, czy jesteś modernistą, rajdowcem, czy po prostu kochasz przyciskać przyciski, konsole PS4 lub Xbox One przekazuje Ci przyjemność w sam raz dla Ciebie. PS4 czy Xbox One, to gry bez barier. Niezapomniane wrażenia dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Ulubione filmy, audycje telewizyjne i muzyka, w każdym momencie.