Najlepsze koszule dla myśliwych

Nie musimy chyba nikomu opisywać dyskomfortu jaki pojawia się po wielogodzinnym spacerze w mokrych butach czy przemoczonej odzieży. Podane części garderoby są niesamowicie ważne, szczególnie na polowaniu. Jaki zatem strój powinien mieć na sobie myśliwy w trakcie polowania?

Strzelba myśliwska
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Dobrze dobrane obuwie, w których myśliwy (zobacz więcej) będzie czuł się komfortowo, to to priorytet. Nie chodzi tutaj tylko o wygodę, ale również o bezpieczeństwo. W tej chwili sklepy internetowe posiadają w sprzedaży buty wodoodporne, jednocześnie dobrze oddychające. Bardziej wymagający myśliwi znajdą tam również buty na wiele ważnych okazji, o różnych kolorach i fakturach tkanin.

Jeśli interesują nas spodnie czy koszule myśliwskie (2,210,).aspx, mamy sporą dowolność – od spodni w kolorach kamuflażowych, przez całą paletę jaśniejszych odcieni i krojów. Możemy zakupić koszule w kratę i jednobarwne, eleganckie które na pewno dodadzą nam klasy na bardziej oficjalnych myśliwskich wydarzeniach. Do koszuli obowiązkowy krawat z myśliwskimi motywami. Ciekawym okryciem na koszulę może być kamizelka – polarowa na polowanie lub bardziej elegancka na myśliwskie spotkania. Można również dobrać marynarkę w stonowanym kolorze.

Wartym szczególnej uwagi częścią garderoby dla myśliwego jest kurtka. Zabezpiecza na polowaniu przed złymi warunkami atmosferycznymi, nie krępuje ruchów a co więcej, ułatwia kamuflaż. Wykonane z dobrych jakościowo materiałów kurtki są na tyle uniwersalne, że możemy je nosić cały rok.Wchodząc na strony internetowych sklepów dla myśliwych mamy możliwość by na długie godziny zatracić się w wspaniałych dodatkach, takich jak fantazyjne nakrycia głowy, bielizna termoaktywna i inne.

Na polowania warto zaopatrzyć się w krótkofalówki . Takie radia powinny pracować na akumulatorkach jak również na bateriach, posiadać duży zasięg umożliwiając tym samym dyskretną rozmowę myśliwych bez zbędnego hałasu. Komfort i wygoda, tego powinniśmy powinniśmy się spodziewać po walkie-talkie.
Tak naprawdę, to są dwa aspekty, które powinniśmy brać pod uwagę kompletując strój na polowanie: wygoda i jakość, która sprawdzałaby się zarówno w deszczowe dni, jak i te cieplejsze.