Najlepszy tryb stałego pozbycia się wad wzroku

Wzrok to bardzo istotny i delikatny organ. Zabiegi laserowej korekcji wzroku są dzisiaj najbezpieczniejszym rozwiązaniem stałego pozbycia się ułomności takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm.

oczy
Author: Kyle May
Laserowa korekcja wzroku Warszawa to precyzyjne wymodelowanie układu rogówki oka w ten sposób, ażeby wpadające do oka promienie świetlne były kumulowane na siatkówce i kreowały czytelny obraz. Parametry wiązki światła laserowego kodowane są pojedynczo dla jakiegokolwiek oka w oparciu o dane zebrane w czasie badań wstępnych chorego. W sytuacji krótkowzroczności rezultatem korekty jest spłaszczenie, a w wypadku nadwzroczności uwypuklenie środkowej części powierzchni rogówki.
O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Zdarza się, że kwalifikację przeprowadzają lekarze, którzy osobiście nie wykonują zabiegi. W takim przypadku i tak kluczową decyzję o dokonaniu i przebiegu operacji podejmuje operator. Laserowa korekcja wzroku Warszawa stosowana jest od kilkunastu lat jako trwała procedura pozwalająca na zupełną korekcję wzroku. Skorzystało z niej już z powodzeniem kilkanaście milionów chorych na całym świecie.

Badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Laserowa korekcja wzroku Warszawa - korekcja wad wzroku robiona jest przy użyciu najnowocześniejszego z używanych dziś sposobów. Poza perfekcyjnym aparatem, dla zdobycia oczekiwanych rezultatów korekty wzroku, ważne jest doświadczenie operujących chirurgów refrakcyjnych. W czasie zabiegu do oka pacjenta podawane są krople znieczulające, używanie jakich czyni ten zabieg bezbolesnym. Wykonywany jest w pozycji leżącej, a głowa jest ułożona na szczególnej podkładce zapobiegającej poruszenie głowy. Procedura trwa kilkanaście minut, jednak okres samego laserowania to tylko kilkanaście sekund.
Gdy laserowa korekta wzroku (Warszawa) zostaje przeprowadzona w procedurach powierzchniowych, usunięty nabłonek ulega naturalnej odbudowie po operacji. Pozytywem procedur dogłębnych jest skrócony okres rehabilitacji wzroku po zabiegu i szansa korekcji wysokich skaz.