Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Najpiękniejszym darem dla wszystkich zakochanych bywa ich dziecko - od pierwszej minuty po urodzeniu uwielbiają je całą duszą

Wiele par marzy o tym, by mieć maleństwo. Gdy uda im się począć potomka, są najczęściej w siódmym niebie. Kobieta zazwyczaj czuje to znacznie mocniej, ponieważ to ona nosi pod sercem nowe życie.
Lekarz endokrynolog
Author: COM SALUD Agencia de comunicación
Source: http://www.flickr.com


Pierwszy rok życie swojego maluszka matka jest z nim, gdyż przebywa na urlopie macierzyńskim. Później rozpoczynają się kłopoty, ponieważ rodzicielka musi wrócić do biura. Często wtedy pomocne są mamy czy teściowe albo trzeba znaleźć opiekunkę. Gdy jednak nasza pociecha podrośnie na tyle, by pójść do przedszkola, to powinniśmy podumać, którą placówkę wybrać. Jeżeli żyjemy w stolicy, a uściślając na jej prawym brzegu, to musimy szukać placówki, która byłaby niedaleko naszego domu.

Czy według Ciebie publikowany tekst zawiera przydatne informacje? Jeśli tak, to przeczytaj także pomocne wskazówki, które są niezwykle pasjonujące.

Jeśli niezbędne jest nam Przedszkole Guzik Białołęka posiada przynajmniej kilka fajnych placówek, gdzie nasz urwis będzie się świetnie czuł i dobrze rozwijał. Dzisiaj przedszkola spełniają najwyższe normy tyczące się bezpieczeństwa czy menu. Możemy więc być spokojni, że nasz brzdąc będzie miał najlepszą opiekę. Sam fakt pójścia do przedszkola będzie dla niego na pewno dużym przeżyciem, w szczególności jeżeli jest jedynakiem. Tam spotka rówieśników i w końcu będzie miał się z kim bawić. Przy zapisie malucha do przedszkola należy dopytać czy posiadają plac zabaw oraz jak organizują dzieciom czas, aby te się nie nudziły.
Dobrze byłoby, jeśli usłyszymy, że panie stawiają na rozwój intelektualny i emocjonalny bobasów i przez to wymyślają im przeróżne zabawy.