Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Niejeden rodzic pragnie dla swojego maleństwa wszystko, co najlepsze, ale przede wszystkim szczęśliwego oraz bezpiecznego rozwoju

Bezpieczeństwo oseska niejednokrotnie spędza matkom sen z powiek. Z tego powodu, gdy nasza pociecha zaczyna raczkować, a później chodzić, instalujemy przeróżnego typu blokady na szafkach kuchennych oraz nakładki na kontaktach.


Gdy szkrab próbuje już chodzić jest to dla jego mamy i taty wielkie szczęście, ale również wyzwanie.
zabawka
Author: JD Hancock
Source: http://www.flickr.com


Muszą ciągle być obok swego oseska, żeby w razie potrzeby pomóc mu, gdy upadnie. Na nieszczęście upadki są nieuchronne, gdyż są elementem rozwoju. Nasz skarb w pierwszym okresie chodzenia woli chodzić boso. Jego stópki nie zachowują się jeszcze pewnie, zatem każdy bucik go uwiera. Jednakże, po jakimś czasie powinniśmy nakładać mu paputki, żeby jego stopa dobrze się formowała. Pamiętajmy jednak, że każde maleństwo powinno posiadać swoje paputki, a nie po starszym rodzeństwie, gdyż bucik musi przystosować się do budowy jego stopy, a nie na odwrót. Paputki dla maluszka powinny być bardzo wygodne i zrobione z cienkiej skóry, by stópka się nie pociła. Powinny posiadać również antypoślizgową podeszwę, gdyż powszechnie wiadomo, że szkraby kochają biegać. Pierwsze paputki ukochanego dziecka muszą być również sznurowane, by idealnie trzymały się stópek i by nie SPAdały.
Tego rodzaju paputki najczęściej posiadają naszyte jakieś ładne wzorki, aby przyciągnąć zainteresowanie naszego maluszka i by chciało je nosić.


Nie zapominajmy, aby wybierać buciki najwyższej jakości, które posiadają atest Unii Europejskiej.