Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Niejedno maleństwo ma swojego uwielbianego pluszaka, z którym nie rozstaje się nawet na krok i uwielbia go bezmiernie

Każde dziecko ma taki czas w swym życiu, gdy wybiera sobie misia i staje się on jego najlepszym przyjacielem.


Na pewno każdy z nas pamięta swojego ukochanego misia z okresu dzieciństwa.
maskotka
Author: Panasonic Polska sp. z o.o.


Pomimo sporej cyfryzacji ludzi i dostępu do internetu, maluchy nadal kochają maskotki. Z reguły wybierają taką, z którą ciągle chodzą. Z nią śpią oraz jeżdżą na kolonie. Nie opuszczają jej nawet na minutę. Wybór ulubionego misia zwykle jest zaskoczeniem dla rodziców, gdyż maluch nie wybiera najładniejszej zabawki ze swojej kolekcji. Maskotka z reguły wygląda niepozornie, ale przecież miłość nie zna granic.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło (https://talentum.pl/kursy-maturalne-fizyka/) a odkryjesz tam atrakcyjne informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Miś często bywa później dość zniszczony i brudny, ponieważ dziecko bierze go ze sobą zawsze. Jednakże, dosyć częste bywa to, że maluch sprzeciwia się jakimkolwiek próbom uprania jego przyjaciela. Jeżeli chcemy, żeby nasz maluch posiadał maskotkę, która będzie bezpieczna dla jego zdrowia, to w czasie zakupów musimy zwrócić uwagę, żeby zabawka była dostosowana do wieku naszego szkraba. Powinna posiadać także odpowiednie certyfikaty Wspólnoty Europejskiej, które będą poświadczały to, że maskotka nie jest uszyta z chorobotwórczych tkanin. Na dodatek, nie może mieć małych elementów, które brzdąc mógłby połknąć.
Dobrze byłoby, aby była uszyta z miękkich tworzyw. Wtedy brzdąc będzie mógł się do zabawki przytulać oraz nawet z nią spać.

Zaciekawił Cię nasz frapujący tekst? Chcesz obejrzeć jego istotne źródło? Zatem chcemy zaoferować Ci sprawdzenie kolejnej strony.

Miękki miś jest najmilszą przytulanką na świecie i dziecko będzie spokojniej spało w nocy.