Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Nowe sprzęty do pomieszczenia dziecka sprawią, że nasze maleństwo poczuje się jak w baśniowej krainie

Przed rokiem 90 ubiegłego stulecia, nikomu nie przyszło do głowy, że kiedyś pokój dziecka będzie można wyposażyć w dowolnie wskazane sprzęty. Kiedyś meblościanka z płyty paździerzowej z frontami lakierowanymi i z połyskiem była miernikiem bogactwa. Ten niby luksus tak w rzeczywistości był sporym badziewiem, który ponoć w określonym świetle, naśladował meble.
meble dziecięce
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Gałki przy frontach odrywały się, zawias utrzymywał się w jednej pozycji, drzwi się wypaczały, a to co powinno się wysuwać w ogóle się nie wysuwało. A co najbardziej interesujące, identyczne meblowe badziewie można było zobaczyć w prawie co drugim polskim mieszkaniu.

Obecnie tworzy się meble, które rosną wraz z dziećmi. Meble, które pozwalają odmieniać ich wizerunek, odcienie i zestawienia w zależności od nastroju, mody i tak często jak tylko mamy na to ochotę. Zachęcają do konstruowania różnych przestrzeni, pełnych skrytek i pełnych zakamarków. Skłaniają do aranżowania, eksperymentowania, majsterkowania i szukania wątpliwych sposobów. Opiekunowie mogą zharmonizować meble do zainteresowań, temperamentu i słabości dziecka. Dzięki niepowtarzalnym inicjatywom, meble do pokoju dziecka, przemienią go w bardzo osobiste wnętrze .Dzieci posiadają niebywałą wyobraźnię, uwielbiają bajki i nieziemskie opowiadania w związku z czym lubią bawić się w różnobarwnych pokojach, w których czują się nadzwyczajne, jak bohaterowie uwielbianych bajek - http://www.wajnert.pl/produkty/komody. Sprzęty do pokoju dziecka, mogą przeobrazić się w piracką łódź, która na niby popłynie w podróż dookoła kuli ziemskiej. Sprzęty, które mogą być stworzone dla młodego technika, pozwolą mu w realizacji jego pasje. http://www.wajnert.pl/kolekcje/meble-systemowe/pokoj-mlodziezowy


Vertbaudet
Source: flickr.com
Kolekcja mebli dla fana futbolu stworzy świetny klimat dla zapaleńca piłki nożnej. Pomieszczenie dla synka można zaaranżować również w konwencji morskich podróży, wyścigów samochodowych. Natomiast wnętrze dla dziewczynki, można przemienić w bajkową komnatę - wyśmienite miejsce do spotkań na herbatkę czy też najbardziej kolorowych snów śpiącej królewny.