Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Ostatnimi czasy gry planszowe robią prawdziwą furorę, wypróbuj Scrabble oraz Osadników z Catanu

Kilkanaście lat temu wszelkie dzieciaki czy to w mieście czy na wsi spędzały swój wolny czas razem. W większości wypadków spotykali się w umówionym miejscu i do nocy wymyślali najróżniejsze przyjemności. Na nieszczęście czasy się przekształciły i obecnie dzieci najczęściej spędzają wolny czas przed monitorem komputera.


piers, scrable, gra planszowa
Author: Jamie McCaffrey
Source: http://www.flickr.com
Nie wynika z tego rzecz jasna nic dobrego, więc winniśmy zachęcić nasze pociechy, żeby inaczej spędzały swój wolny czas. Ostatnio do mody ponownie powracają gry planszowe. Nie grają w nie same małolaty, wiele dojrzałych osób stawia na nabycie najróżniejszych gier, aby nie spędzać każdego wieczora przed telewizorem. Jeżeli pasjonuje nas gra (www.magicplay.pl/?164,pl_ufo-crane) na mroźne, zimowe wieczory to na pewno Scrabble będą cudownym zakupem.

Z pewnością każdy słyszał o tej grzej, w które chodzi głównie o to, tak aby ułożyć jak największą ilość wyrazów z wylosowanych liter. Grę wygrywa gracz, który zdobędzie największą ilość punktów w momencie, kiedy to ostatnia płytka zostanie wylosowana. Dla ilości graczy od 3 do 4 zalecana jest gra Osadnicy z Catanu, w której chodzi o to, tak aby zostać władcą Catanu. Każdy gracz będzie pragnął zdobyć jak najwięcej terenów, natomiast po pewnym czasie zacznie wszystkiego brakować w grodzie. Grę wygra gracz, jaki zyska najwięcej ziemi, surowców , a także potęgę. Więcej o planszówkach:

Jeżeli zazwyczaj spędzamy czas wolny w dużym gronie to winniśmy zwrócić atencję na gry towarzyskie. Na pewno najpopularniejsza dzisiaj jest Tabu gra, w której chodzi o to, by pokazać dane słowo nie stosując paru słów zasadniczych. Zazwyczaj gra wywołuje mnóstwo śmiechu pośród wszystkich uczestników zabawy.


gra planszowa
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
Druga gra promowana na spotkania towarzyskie to gra Ego, która sprawdza to jak dobrze znamy swoich znajomych. Żetonem akcentujemy poprawną odpowiedź, a w następnej kolejności nasi przyjaciele będą usiłować zgadnąć, jaka odpowiedź jest nasza. Musisz pomnieć o tym, iż po zakupie pierwszej planszówka będziesz pragnął nabyć dla siebie kolejną- gra ego na ceneo. Możesz mieć gwarancję, że gry planszowe to idealny sposób na spędzanie czasu z pociechami.

Czy chcesz przeanalizować nowe informacje na omawiany tu temat? Kliknij zatem ten link i zobacz więcej porad w serwisie o podobnej tematyce.

Zacznijcie od kupna najłatwiejszych gier, aby przez cały czas móc poszerzać swoją kolekcję.