Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Pieluchy wielokrotnego użytku jako produkt dla pociechy coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz więcej popularne zarówno w kraju jak i na świecie. Głównie temu, że są odpowiednie dla malucha oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz więcej znane również w kraju jak i na świecie. Przede wszystkim dlatego, że są zdrowe dla noworodka oraz ekologiczne. Bywają uszyte z materiałów oddychających, a więc nie przegrzewają pupy dziecka.
otulacz
Author: CatEyedKP
Source: http://www.flickr.com
A co ważne, są bardzo proste w użyciu. Nie ma konieczności ich ani gotować, ani prasować! Dla noworodka dobrze sprawdzają się otulacze wykonane z wodoodpornego materiału PUL oraz tetra. Owo dziecko i tak często się przebiera, dlatego to najlepszy i także tani zestaw. Otulacze należy wymieniać co 5 przewinięcie.

Omawiany artykuł Ci się podoba? Więc odwiedź serwis www (https://lonsdale-benlee.pl/2,Odzież_męska,14,Spodnie_dresowe), który zawiera podobne informacje na omawiany wątek - one również będą wciągające.

Warto mieć też do niego z 2-3 pieluszki formowane, które zastosujemy podczas wyjścia czy w czasie drzemki.

wielorazowe pieluszki z kieszonką
Source: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Pieluszki wielorazowe także na naszym rynku są coraz bardziej znane i akceptowane. Ale, pieluszka z materiału XXI wieku to jest nie tylko tetra, ale wyrób wszechstronny, wygodny i przychylny zarówno dla potomka, jak i dla rodzica.

Na dodatek dochodzą też pieluszki z kieszonką. Są one z dwóch powłok. Ta od strony pupy maleństwa zrobiona jest z mikropolaru, który odprowadza wilgotność do środka pieluszki a skóra dziecka pozostaje sucha. Warstwa zewnętrzna zrobiona jest z PUL czyli oddychającego poliester, który chroni ubranko przed zmoczeniem. Obie warstwy tworzą kieszonkę, w której umieszczamy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełniana, bambusa, konopi lub zwykłą pieluszkę z tetry. Głównie pieluszka sprzedawana jest w komplecie z wkładką.

Najbardziej znane są pieluszki w praktycznej kategorii one size, czyli od urodzenia dziecka do końca czasu pieluszkowania. Plusem pieluszki z kieszonką jest niezwykle szybki czas suszenia - oddzielnie wysuszamy pieluchę i wkładkę, możliwość zastosowania różnych wkładek i regulowania chłonności i prostotę używania. Do niedawna dużym ograniczeniem dla mnóstwa rodzicieli była cena. Pomimo że w wyliczeniu ostatecznym na wielorazówki wydamy zaledwie połowę sumy w porównaniu do jednorazowych, to pieniążki trzeba wydać w pierwszych dniach życia maleństwa.