Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Pomysł na nietypowy prezent

Kiedy zbliżają się urodziny kogoś z naszych bliskich często myślimy, co takiej osobie dać w prezencie. Naturalnie, za każdym razem w tej sytuacji sprawdzi się świetna książka, płyta ulubionego wykonawcy albo perfumy, ale może warto pomyśleć o czymś mniej oklepanym i standardowym?


Wyjątkowy prezent w ogóle nie musi być drogi. W zasadzie nie musi być przedmiotem. A gdyby był to na przykład dzień w salonie piękności, albo wyprawa do jakiegoś wyjątkowego miejsca. Powinniśmy zastanowić się co sprawi największą przyjemność temu człowiekowi, którego chcemy w ten sposób uhonorować. Może jakiś prezent z adrenaliną? Gdy chcemy sprawić przyjemność bliskiej osobie, która jest bez przerwy aktywna, ciągle dokądś biegnie i nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu - to doskonały wybór.
Prezentokracja z prezentami na każdą okazję

Możemy zdecydować się na coś bardzo ekstremalnego, na przykład skok ze spadochronem, czy nurkowanie. Możemy również zdecydować się na wersję mniej ekstremalną, czyli na przykład kurs nurkowania. Wszystko jest zależne od możliwości osoby, której chcemy zrobić prezent, oraz od środków jakimi dysponujemy.

Tego rodzaju prezent na urodziny jest wspaniałą alternatywą dla standardowych książek i płyt. Pamiętajmy jednak, żeby nie przedobrzyć. Jeżeli jesteśmy przekonani co do upodobań jubilata, można go sprytnie zapytać o adrenalinowe marzenia. Być może okaże się, że taka osoba bardzo chciałaby skoczyć na bungee, ale ma ogromny lęk wysokości. Wtedy lepiej porzucić takie pomysły i spróbować z czymś mniej ryzykownym.

Zwracajmy również uwagę od jakiej firmy kupujemy voucher na taki prezent. Poszukajmy dobrze opinii w internecie. Firma organizująca tego rodzaju rozrywkę musi działać zgodnie z najlepszymi standardami bezpieczeństwa. Dopytujmy czy zapewniona jest opieka licencjonowanych instruktorów. To szczególnie istotne, gdy decydujemy się na naprawdę ekstremalne doznania, jak skok z samolotu czy eksploracja głębokich jaskiń. Nie obawiajmy się pytać o uprawnienia i licencje, sprawdzajmy ich autentyczność i zgodność z przyjętymi dla konkretnego sportu normami. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nikt nie chce w ramach prezentu urodzinowego doprowadzić do wypadku bliskiej osoby. Bawmy się doskonale, jednak bezpiecznie!