Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Pomysły na urządzenie mieszkania odszukasz na naszym blogu

Pokazujemy wam blog, który stanowi odmianę od tych, które znajdziemy w Internecie. Jest to blog o wykończeniu wnętrz, jednak nie wklejamy tu setek fotografii ukradzionych z Thumblr'a tudzież innych portali społecznościowych pełnych inspiracjii jak umeblować mieszkanie.

aranżacja wnętrz
Author: INVADO
Source: INVADO
Jesteśmy również niezależni - nie współpracujemy z firmami meblowymi czy budowlanymi.

Zastanawiasz się, jaki jeszcze serwis prezentuje tak samo użyteczne treści? Kliknij oraz zerknij na witrynę, do której odnośnik jest tutaj.

Jest to całkowicie inny blog wnętrzarski, niż te które widzieliście do tej pory - odwiedź serwis. Nie będzie on całkiem pozbawiony grafiki, ale tez nie będzie ona jego głównym składnikiem. Przede wszystkim chcemy dać pomysłów i pokazać na jakie aspekty powinniśmy zwrócić uwagę. Nie sugerujemy żadnych rozwiązań. Pamiętamy, że każdy posiada inny gust i zapotrzebowanie. Ponadto to nie my będziemy żyć w twoim domu. Każdy post poświęcony jest innemu pomieszczeniu, stylowi wystroju wnętrz, lub innemu rozwiązaniu.

Mamy ambicje zaprezentować tu trendy obowiązującą w różnych miastach. Nieważne czy masz spory dom czy malutką kawalerkę, masz dużo pieniędzy czy musisz liczyć się z każdą złotówką, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Trendy o których piszemy pochodzą z najnowszych kolekcji i pomysłów architektów, nie wspominamy w kółko tego co było na topie kiedyś.W naszych pomysłach stawiamy na uniwersalność i funkcjonalność. Ne publikujemy pomysłów, które choć wyglądają pięknie zupełnie wykluczają dłuższe mieszkanie i korzystanie z tych pomieszczeń. Staramy się aktualizować naszego bloga na bieżąco. Zachęcamy do subskrypcji, żeby żaden nowy wpis nie umknął waszej uwadze - czytaj w tym temacie.

przykładowa aranżacja salonu
Author: Builders Design
Source: http://www.flickr.com
Mamy nadzieję, że ten blog wnętrzarski pokaże wam co w trawie piszczy, a dzięki jego regularnemu czytaniu kwestie aranżacji wnętrz nie będą już miały przed wami żadnych tajemnic. Wykańczanie wnętrz jest naszą pasją, interesuje nas wszystko co związane z tym tematem, z tego powodu nie przedstawiamy jej powierzchownie.