Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Porady dotyczące wybierania fotelika samochodowego dla dziecka

Podróż samochodem to ogromna wygoda. Daje szansę na uniezależnienie się od publicznych środków komunikacji, co ma znaczenie głównie w przypadku rodzin z dziećmi. Każdy rodzic jednak powinien pamiętać o tym, żeby zatroszczyć się o bezpieczeństwo swojego dziecka w podróży. Niezbędne są więc stosowne foteliki samochodowe.
Maluszek w aucie – jak wybrać fotelik samochodowy?
Author: Ceneo.pl
Source: Ceneo.pl
Jak je kupować, aby posiadać gwarancję, że w czasie ewentualnego wypadku rzeczywiście ochronią pociechę przed jego efektami?Co najważniejsze, nie należy kierować się jedynie możliwie jak najmniejszą ceną oraz decydować się na pierwszy lepszy fotelik, jaki się wyszuka. W dodatku, kwestie wizualne również nie powinny mieć pierwszorzędnego znaczenia. Fotelik musi natomiast zostać odpowiednio przetestowany. W internecie powinniśmy poszukać informacji o testach, jakim poddano produkt. Są one przeważnie przeprowadzane w warunkach zbliżonych do prawdziwego wypadku samochodowego, wobec tego jest to doskonały dowód na praktyczność fotelika. Zdecydowanie musi on mieć stosowne atesty. Można ich szukać na opakowaniach. W takim przypadku ma się gwarancję, że fotelik został przebadany przez odpowiednie instytucje. Bardzo polecane są foteliki samochodowe Espiro (poznaj ofertę), jakie odznaczają się dziś znaczną popularnością. Firma Espiro () ma w swojej ofercie też wygodne i bezpieczne wózki.

nodik
Rzecz jasna, kupując fotelik na względzie trzeba mieć też wiek dziecka i jego wagę. Na dodatek, nie powinniśmy nabrać się na okazję, przykładowo taniego foteliki kupowanego na bazarach czy fotelika używanego.

Jeśli w opublikowanym tu poście nie znalazłeś interesującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam jeszcze jeden materiał.

W przypadku tego drugiego rozwiązania, przede wszystkim należy produkt bardzo dokładnie obejrzeć. Nie może on posiadać jakichkolwiek uszkodzeń, dopiero wtedy można zdecydować się na jego kupno. Wskazane jest oczywiście wybrać się do sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży tego rodzaju akcesoriów, ponieważ będzie się mieć gwarancję, że oferowany asortyment będzie odpowiednio szeroki. Zaleca się również, by kolor tapicerki fotelika kupować z myślą o jej praktycznym zastosowaniu. Chociaż jasne kolory są dosyć atrakcyjne, plamy z jedzenia, jakie niekiedy na nich zostają, są na tyle kłopotliwe, że nie ma możliwości ich usunięcia. Kategorycznie lepiej sprawdzają się kolory ciemne, na jakich ewentualne zabrudzenia nie będą nazbyt widoczne.