Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Ranking najlepszych gier na konsolę w tym sezonie

Kocki lego od dziesięcioleci są jedną z najbardziej popularnych zabawek w wielu krajach. Dzieci wręcz uwiebiają się nimi bawić, a w ostatnim czasie niezwykle często są kupowane serie które nawiązują do najnowszych filmów dla dzieci. W praktycznie każdym sklepie z zabawkami można na półkach znaleźć co najmniej kilka opakowań z klockami, a w dużych miastach są sklepy które tylko i wyłącznie oferują te klocki. Ciężko się więc dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, którego głównym bohaterem są klockowe postacie, a niewiele po nim lego przygoda gra pc, oparta dokładnie na filmowym scenariuszu.

Klocki lego
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
W grze lego przygoda gra ps3 grający może się wcielić w postać zwykłego klockowego ludzika nazwanego Emmet, który w pewnej chwili znajduje w sobie odwagę i wyobraźnię, o którą nikt go nie posądzał. Sterując ludzikiem trzeba rozwiązać kolejne zadania i łamigłówki, walczyć ze złymi charakterami i poznawać coraz to nowe lokalizacje. Do wyboru dla graczy pozostaje 90 ludzików i kilkanaście poziomów, dzięki czemu z pewnością nie będzie to rozrywka na jeden wieczór. Po wiele komputerowych gier, dedykowanych początkowo dla dzieci, sięgają także dorośli, ceniący dobrą rozrywkę oraz zabawę. Podobnie będzie z lego przygoda gra ps4 (sprawdź gry w naszym sklepie warto zagrać), która powinna być świetną zabawą dla całej rodziny. Maluchy oczywiście będą miały sporo radości tworząc nowe obiekty, poszukując brakujących klocków i odkrywając kolejne lokacje. Dorosłym z kolei z pewnością spodoba się specyficzny humor, a także możliwości rozgrywki w trybie dwuosobowym, na współdzielonym ekranie. Oczywiście jak to z dzisiaj wydawanymi grami bywa, również lego przygoda gra pc (najlepsza rozrywka dla Ciebie ) została wydana na wszystkie najpopularniejsze rodzaje sprzętów elektronicznych. Na półkach sklepowych jest więc dostępna wersja na komputery PC, w dalszym ciągu cieszące się największą popularnością w gronie grających, a także na kilka modeli konsola.

Wiele ludzi szuka ciekawych informacji na ten temat problem. Dobrym wyjściem będzie odwiedzić nasz serwis (https://zawodtyper.pl/). Rzeczywiście warto! Zobaczysz, że nie pożałujesz!

Kupić ją się da w każdym dobrym sklepie z gra, a jej cena jest przystępna w porównaniu do możliwości jakie oferuje. Na pewno powinna się znaleźć u każdego wielbiciela komputerowych gier.