Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Sprawne gotowanie wymaga zdobycia wielkiej liczby akcesoriów

Przygotowujesz domówkę, masz wszystko, co potrzeba? Zdecydowany rzut oka na kuchnię rozjaśnia sytuację: talerze, szklanki, kieliszki, pucharki do deserów, kieliszki do jajek, sztućce, spodki kuchenne, sosjerki… Okej, większość jest, teraz tylko przydałaby się jakaś muzyka i kilka zabaw. Nagle odzywa się telefon, jeden, drugi, później kolejne… Goście z Twojej domówki zachorowali na dziwną chorobę: niechęć do ciebie…


Zlewozmywak granitowy Aqcuario
Author: Franke
Source: Franke
Tak myślisz, ponieważ z dwudziestu osób, które miały przybyć, będzie połowa.

Czy taka problematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę makijaż ślubny wrocław z dojazdem, która dotyczy omawianej sprawy, zatem zapewne też Cię zainteresuje!

To mało, dużo, nieistotne dla Ciebie, gdyż uważasz, iż to jasne, że jesteś negatywnie odbierana. Przyjda tylko ci, co od zawsze byli blisko ciebie (w tej ósemce jest dwója z twojego rodzeństwa i były facet, z którym żyjesz w dobrych kontaktach), pozostali, czyli najczęściej ludzie od ciebie z pracy wywinęli się chorobą, terminem, płaczącym dzieckiem, niewiernym partnerem…


Wypłakujesz się swojemu mężczyźnie o tej niemiłej dla ciebie sytuacji, na co on mówi, że to nie jest nic wielkiego, przyjdą następnym razem na sto procent, a zresztą to nie to nie twoi przyjaciele, tylko co najwyżej znajomi z firmy. Grzecznie potakujesz i udajesz, że wszystko jest już OK, lecz wiesz, że ta sytuacja nie jest pierwszy raz. Już dawniej to się działo, że umawiałaś gości, i zawsze przychodziło ich mniej niż miało przybyć. Podejrzewałaś ich o zmowę, o wycelowaną w twoją osobę niechęć… Teraz czujesz się podobnie, a myślałaś, że te lata już minęły (sosjerka do kuchni).


Tylko spokojnie. Jeśli ktoś spojrzałby na to z boku, na pewno pokręciłby głową i zależnie od stopnia niewyparzenia swojej buzi w kontakcie, odparłby, że albo za bardzo się nad tym zastanawiasz, gdyż każdy ma przecież swoje życie, swoje problemy i wypadki, albo, że histeryzujesz, zbyt zapatrzoną w swoje emocje, obrażającą się na wszystko, nawet na to, iż komuś dziecko zachorowało (pewnie tobie na złość!) . Ktoś rozsądny mógłby dodać, że za tym zachowaniem czai się strach przed odrzuceniem, niepojęty i nieadekwatny, albowiem żadne z twoich podejrzeń nie ma racji bytu. Pamiętaj, nie bierze się wszystkiego do siebie, zachowaj do siebie dystans, nie myśli, wszyscy będą się Tobą zachwycać, lepiej otaczać się małą grupką przyjaciół niż tłumem znajomych.

Kliknij śmiało ten odnośnik i użyj strony, by dowiedzieć się większą ilość informacji na prezentowany w tym miejscu temat - one również Cię zaciekawią!

Liczy się przede wszystkim jakość (pucharki na desery).