Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Urządzasz spotkanie z młodymi rodzicami? Sprawdź, co możesz im podarować!

Zbliża czas świąteczny, zatem czas wizyt rodzinnych i... rozdawania upominków. Nie zawsze jest to zadanie bezproblemowe, ale robi się ono szczególnie kłopotliwe, kiedy mamy się spotkać ze świeżo upieczonymi rodzicami.
Co im przekazać, ażeby nie powielić pomysłu mnóstwa innych ofiarodawców?


Świeży rodziciele z reguły są zaaferowani nowiutkim członkiem rodziny i wydaje się to absolutnie zdrowe. Wolno natomiast dyskretnie zatroszczyć się również o ich zapotrzebowania. Nie musimy nabywać kolejnej zabawki dla malucha. Możemy przecież sięgnąć nawet po polecane termofory. Dzięki temu matka budząca się do dziecka w środku nocy podtrzyma w łóżku miłą temperaturę lub w trakcie kąpania dzieciątka rozgrzeje jego posłanie. Instrument taki może być niecodziennie ozdobiony, co na pewno będzie sprzyjało częstemu używaniu. Podobnie dobrym pomysłem stanie się top do karmienia. Kobiety karmiące naturalnie borykają się nierzadko z dopasowaniem garderoby do nowych wyzwań. Podarowanie takiej konfekcji bez wątpienia będzie sensownym rozwiązaniem. Warunkiem jest tu wyłącznie dogadanie z mamą, którego rozmiaru pragnie.


disney
Source: flickr.com


Oczywiście oprócz podarków typowo użytecznych można się pokusić o drobiazgi z przymrużeniem oka.http://www.strojemikolaja.pl/brody-mikolaja/cat_23.php (sprawdź informacje na stronie)Dla młodych rodziców świetnie sprawdzą się bardzo śmieszne smoczki, dzięki którym nawet wyjątkowo dokuczliwy dzień napełni się śmiechem - w pierwszej kolejności ich, a potem także i dziecka. Nie powinno się natomiast sięgać po śmieszne prezenty z dziedziny gadżetów erotycznych.
Domena ta dla świeżo upieczonych rodziców na ogół jest tematem bardzo wrażliwym. Przekazanie dwuznacznie prezentującego się kubka bądź fartuszka może w związku z tym zostać źle odebrane.