Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Wakacje w siodle

Czy każdy z nas musi posiadać pasję? Prawdopodobnie nie, jednak jakże monotonnie mija dzień za dniem bez owej „maszyny”, która dodaje nam energii każdego dnia. W związku z powyższym to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka a następnie pogłębianie ich. Wymarzoną porą na takowe przedsięwzięcia są wakacje, w trakcie których - zamiast oddawania się błogiemu lenistwu na rozgrzanych piaskiem plażach – warto pomyśleć o spełnieniu marzeń dziecka.
koń
Author: Sara Mofford
Source: http://www.flickr.com
Wakacyjne obozy dają naszym dzieciom możliwość poznania czegoś zupełnie innego, możliwość podróżowania, a co najważniejsze zdobycia wiedzy. Oferta obozów wakacyjnych imponująca, począwszy od obozów artystycznych, po obozy ”pod żaglami” czy wakacje w siodle.

Należy mieć na uwadze, iż w przypadku każdej z tych umiejętności, im wcześniej dzieci wkroczą w świat pasji tym większe szanse na osiągnięcie najlepszych wyników w danej dziedzinie.

Warto w związku z tym już w młodym wieku zainteresować dzieci końmi lub żaglówkami, gdyż jeśli naprawdę złapią bakcyla, będzie to pasja na całe życie.jazda konna
Author: Shannon Veerkamp
Source: http://www.flickr.com
Wakacje lada dzień - zastanawiamy się, snujemy plany na najbliższe miesiące.

Niedawno pojawiała się nowa, bardzo ciekawa oferta - aby ją ujrzeć, kliknij tutaj i spójrz na witrynę (http://alpaki.pl/) a z pewnością się nie rozczarujesz.

Może wspólnie z dzieckiem przedyskutujemy wyjazd na obóz jeździecki? Dzięki kontaktom z żywym stworzeniem to coś więcej niż zwykły sport. Aby zachęcić naszą latorośl, zobaczmy okoliczne stadniny, blogi poświęcone tej tematyce (np. wpisując w w sieci słowa kolonie konne - lub zerknij na to: patataj.com/oferta/jazdakonna (patataj.com/oferta/jazdakonna)go, że w trudnych chwilach potrafi podtrzymać na duchu jak najlepszy przyjaciel, samym swym istnieniem. Może być także niezastąpionym terapeutą. Kontakt przez dotyk z koniem, jego ciepło i psychiczne oddziaływanie na człowieka udowodnione zostało już dawno temu.

Wakacyjne wyjazdy przyczyniają się do nauki zaradności, podejmowania decyzji, odwagi oraz zaszczepiają ciekawość do świata. To dzięki takim wyjazdom nasze dziecko poszerza horyzonty, rozwija pasje i zainteresowania. W związku z tym pozwólmy dziecku rozwinąć skrzydła, a w dalszym życiu poszybuje jak najwyżej.