Zabawa dla łakomych na intensywne przeżycia

Gry logiczne, układanki, szarady, od setek lat urzekały ludzi. W czasie, kiedy szare komórki są przymuszone do prężnego myślenia, człowiek odczuwa, iż istnieje – w myśl przysłowia: „cogito ergo sum”.


Zaś, gdy mózg ma pracować pod presją, gdy człowiek jest świadomy, iż by nie ponieść porażki zmuszony jest się pospieszyć – wtedy czuje, iż może nawet umrzeć.


escape room warszawa
Author: Materiały prasowe


piosenki
Author: Tae Sandoval Murgan
szkoły
Author: AKADEMIA WILANOWSKA
Source: AKADEMIA WILANOWSKA


To odczucie, choć nie jest dla osób o wątłych nerwach, od zawsze było uważane za niebywałe wydarzenie. Takowe odczucie oferuje wam firma Escape Room Warszawa - . Escape roomy są umiarkowanie nową formą rozrywki dla więcej niż jednej osoby. Cały fun polega na tym, że w określonym czasie grupa znajomych musi się wydostać z zamkniętego pokoju. Jeśli im się nie uda – przegrywają. Mamy trzy pokoje o wybranym temacie. Pierwszy wykonany jest w stylu czternastowiecznej sali do torturowania. Gracze będą się czuć w niej nieprzyjemnie, ze względu na użycie sztucznej krwi. W dodatku pomieszczenie jest klimatyzowane, toteż wewnątrz odczuwalna jest temperatura około czternastu stopni Celsjusza, co jeszcze mocniej zmusza graczy do pośpiechu. W pokoju o całkowitej wielkości 25 metrów kwadratowych umieściliśmy wykonane z drewna dyby, cele z posłaniem ze słomy, łoże tortur, przykute do ściany kajdany z żelaza i wiele mniejszych narzędzi do torturowania. Ludzie będą mieli za zadanie zrozumieć w czasie trwania zadania straszną tajemnicę pomieszczenia i stawić czoła obrzydliwym zadaniom, aby zdobyć klucze do drzwi. Escape Game Warszawa zaprasza natomiast do odkrycia tajemnicy pochowanej wraz z kapitanem pirackiego galeonu. Jak mówi powiedzenie – „kapitan opuszcza statek (www.sofun.com.pl/) na końcu”. Wewnątrz poczujecie się jak na dnie morza.


Jak mogło dojść do takowej sytuacji? Czy stoi za tą intrygą przebiegły pierwszy oficer, czy może cała załoga? A może to kapitan zwariował i pogrzebał przy tym swoich kamratów? Musicie się tego dowiedzieć w okresie 60 minut, w innym wypadku zostaniecie wraz z kapitanem na wieczność w odmętach oceanu Spokojnego.


Nie czekajcie aż ktokolwiek odbierze wam szansę wejścia do jednego z tych pomieszczeń, żeby poznać tajemnicę, która ukrywa przed światem. Escape Room to idealna zabawa dla grupy przyjaciół, pełna doznań.