Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Zabawa z przebieraniem daje dziecku wiele szczęścia

Maluchy uwielbiają się przebierać, udawać kogoś innego, uwielbiają momenty jeżeli mogą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów z bajek oraz odgrywać sytuacje, które oni przeżyli. Dlatego właśnie tak sporo satysfakcji spowoduje im uczestniczenie w baliku i tak bardzo zależy im na właściwym doborze własnego stroju.
Zorro dla chłopca, a kotek dla dziewczynki

kostiumy dla dzieci
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Dawniej opiekunowie musieli spędzać spore godziny na przygotowanie właściwego kostiumu, tak żeby ich maleństwo było zadowolone i mogło się przebrać za tego, za kogo chce. Dzisiaj jest dużo łatwiej, bo rodzic może pójść do właściwego sklepu, który sprzedaje takie stroje i tam zakupić na przykład dla swojego syna Fresh strój dziecięcy: Zorro Sdz/1232-4, który zazwyczaj jeszcze posiada przy sobie wszystkie nieodłączne akcesoria. Dla dziewczynki także mamy wiele ciekawych możliwości, lecz kiedy nie pragniemy jej przemieniać za księżniczkę - sztuczne wąsy - paczka, gdyż odpowiednio wiemy, że tak ubrana będzie połowa dziewczynek w klasie, to zawsze możemy zakupić kostium dziecięcy kotka (3-4) 35652T2. Będziemy wtedy mieli maskę z wąsami, szpiczaste uszy, ogon, a więc samodzielnie do kostiumu nie będziemy musieli nazbyt dużo dorabiać. Należy także samemu się przebrać, szczególnie kiedy zgłosiliśmy się na rodzica, który będzie pomagał w pilnowaniu dzieci. Wystarczy tylko ubrać rzeczy, w których na co dzień nie chodzimy, włożyć, lub ściągnąć okulary oraz przykleić sobie, sztuczne wąsy 12 szt, a już efekt będzie bardzo ciekawy, a my idealnie wkleimy się w panującą zabawę.


Zwierzaka można zabrać ze sobą

A co kiedy musimy dosyć daleko pojechać na balik i nie chcemy zostawiać naszego czworonoga samodzielnie ani w domu, ani w samochodzie? Wtedy należy się okupić w koszyk do transportu zwierząt Trixie transporter Capri I, który jest plastikowy przeczytaj o tym produkcie, z metalową siatką. Wtenczas będziemy mieli gwarancję, iż podczas jazdy naszemu pupilowi nic się nie stanie, a jednocześnie będziemy go mieli możliwość zostawić w kącie jakiejś sali, tak aby nikomu nie przeszkadzał oraz czasami będziemy mogli do niego spoglądać.

Zaintrygował Cię ten wpis? Wystarczy najechać na podany link i można zobaczyć tam (https://www.copyline.pl/serwis/) kolejne nasze publikacje. Mamy nadzieję, że również Ci się spodobają.

Najistotniejsze tutaj jest to, aby wybrać klatkę odpowiednią do rozmiaru naszego pupila.
Można wszystko dobrze zaplanować

Jak widzimy, przy odrobinie chęci i zaangażowania wszystko uda się załatwić, tak by dziecko było zachwycone, abyśmy my byli usatysfakcjonowani i żeby nasz pupil nie musiał być sam w domu. Wystarczy jedynie trochę pomyśleć.