Zaczynają się wakacje - zobacz, w których miejscach będzie niedrogo nad Bałtykiem!

W trakcie wakacji wielu z nas udaje się nad Bałtyk. Wybierając się do w najwyższym stopniu znanych miast, narażamy się na duże wydatki. Warto wziąć pod uwagę niewielkie ośrodki, w których nie tylko nie jesteśmy zmuszeni przedzierać się przez tłumy na plaży, ale też mniej wydamy za lokum oraz wyżywienie.

Zaciszna miejscowość, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska uzdrowiskowa. Kusi co roku w sezonie wyczekujących morza podróżników. To doskonała lokalizacja dla nastawionych na żywe spędzenie czasu, jednak też dla poszukujących odpoczynku i tańszych wakacji. Od kilku lat swój raj znajdują tutaj młodzi, fani windsurfingu a także pozostałych sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty proponują pokoje w niższych cenach niż w oddalonym o mniej więcej 8 km Darłowie. Klimat jest czuły i kojący, a turyści, którzy wyselekcjonują Dąbki jako miejsce swojego urlopu, nie będą uskarżać się ze względu tłumów na plaży.

plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
Piaszczysta plaża, rozłączona od miejscowości paskiem sosnowego lasu, jest jedną z najładniejszych i w najwyższym stopniu zadbanych nad naszym morzem. Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach możemy wynająć tanio, bowiem już niekiedy od 15 zł za osobę. Plus minus 7 km od Mielna, ustronne Sarbinowo, to podobnie znakomite miejsce na wakacje nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego oczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, w szczególności ładne i szerokie plaże. Na wypoczynek ochoczo przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi i także podróżnicy, jacy pożądają wypocząć od miejskiego szumu i nie uiścić nadmiernie dużej sumy pieniędzy w trakcie wakacji. Miejscowość mieści w sobie szeroką bazę noclegową, apetyczną ofertę gastronomiczną, a koszty tutaj są korzystniejsze niż w sąsiednim dużym ośrodku urlopowym, jakim jest Mielno. Wartości noclegów wahają się od 15 zł do plus minus 25 zł za osobę .Tak aby wypocząć w sezonie letnim w żadnym razie nie jesteśmy zmuszeni wydawać wielu funduszy. Wakacje nad morzem bałtyckim potrafią być fenomenalnym rozwiązaniem dla osób szukających sposobu zarówno na bezczynny jak i energiczny urlop . Da się także wypożyczyć domki letniskowe nad morzem tanio. Nie zostaje nic innego, jak tylko szukać ofert.