Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Zastosowanie nawierzchni sportowych

Nie każdy surowiec nadaje się do stworzenia solidnego i bezpiecznego boiska. Poliuretanowe nawierzchnie sportowe cechują się wielką trwałością, także doskonałymi parametrami użytkowymi. Dzięki temu znajdują zastosowanie zarówno na wyczynowych obiektach lekkoatletycznych jak i na boiskach przyszkolnych, oraz osiedlowych.

Gra w tenisa
Author: Harald Deischinger
Source: http://www.flickr.com
Powierzchnie te wdrożone są bezpośrednio na placu budowy przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu. Można je instalować na nawierzchni z betonu, asfaltobetonowej bądź mineralnej. Nawierzchnie poliuretanowe posiadają jednorodną konstrukcję, są trwałe i odporne na starzenie. Pielęgnacja owego rodzaju powierzchni jest śladowa, toteż ceny ich utrzymania są nieznaczne. Szczególnie duży obręb możliwości przeznaczenia takiej nawierzchni sprawia, że każdy odbiorca jest w stanie znaleźć należyty budulec dla siebie.
Nawierzchnie sportowe poliuretanowe to bezsprzecznie doskonała inwestycja, jaka sprawdzać się będzie latami. Podobnie jak specjalistyczne boiska do gry w badmintona, także w koszykówkę, jak i zamknięte place zabaw dla malców nie zaistniałyby bez owego dobrego i pewnego budulca. Znakomitej jakości komponenty mają zdumiewająco dużo przeznaczeń, dzięki czemu są tak ochoczo selekcjonowane przez inwestorów. Nawierzchnie poliuretanowe na place są przeznaczone na place zabaw dla dzieci, oraz terytoria rekreacyjno-sportowe. Istotną wartością nawierzchni jest zdolność amortyzacji upadków co w znaczny sposób zmniejsza zagrożenie uszkodzeń ciała naszych pociech. Obszerna gama barw, oraz technika zapewniająca sposobność wykonania i łączenia odcinków o zróżnicowanych formach, zezwala na uzyskanie fantastycznych projektów i dostosowanie do wszelkiego gatunku otoczenia. Więcej na http://www.interchemol.com.pl/.

plac zabaw
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Pojedyncze fragmenty łączy pewny klej poliuretanowy interchemol. Sportowe powierzchnie, które dostępne są dzisiaj na rynku, to niezwykle opłacalna inwestycja.
Każdego typu nawierzchnie sportowe muszą posiadać każdego typu atesty, które gwarantują bezpieczeństwo eksploatatorów. Nie tylko boiska dla profesjonalistów, ale także miejsca zabaw dla najmłodszych muszą być konstruowane na podstawie najlepszych nawierzchni.