Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/radiogminne.com.pl/includes/menu.inc).

Zobacz, jakie dźwiękowe inspiracje proponuje swym słuchaczom księgarnia muzyczna

Kojące dźwięki jazzu uspokajają słuchaczy nie od dziś. Biorąc pod uwagę artystę takiego jak Marcin Kydryński Siesta, czyli prowadzona przez niego stale od 2001 roku audycja w programie Trzecim Polskiego Radia, ma same dobre recenzje. Mąż Anny Marii Jopek konsekwentnie realizuje swoje założenia, dzięki czemu doczekał się wielu stałych słuchaczy. Marcin Kydryński wybiera muzykę z pogranicza smooth jazzu, swingu czy cool jazzu.
Księgarnia muzyczna
Author: mathias genterczewsky
Source: http://www.flickr.com
Nasza księgarnia muzyczna oferuje rozmaity asortyment

Nie tylko przed świętami, w czasie poszukiwań darów idealnych pod choinkę, wskazane jest sprawdzić najświeższy asortyment, który oferuje swym klientom księgarnia muzyczna. Znakomicie przygotowane propozycje obejmują różnego rodzaju gatunki muzyczne, dzięki czemu mogą znaleźć odbiorców wśród słuchaczy rozmaitej muzyki. Szeroka oferta księgarni muzycznej wciąż się poszerza, co jest powodem dużego satysfakcji klientów. Rekomendacja księgarni również rozprzestrzenia się z prędkością światła.

Relaks dla ucha, odpoczynek dla duszy – Marcin Kydryński Siesta

Płyta CD z muzyką
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com
Dziennikarz muzyczny, kompozytor, autor tekstów, pasjonat fotografii… Czy to człowiek renesansu? Jeśli spojrzymy na sylwetkę artysty takiego jak Siesta Marcina Kydryńskiego w jego wykonaniu, co stwierdzić trzeba już na wstępie, to balsam dla duszy. Wyciszająca muzyka jazzowa jest ochoczo słuchana nie tylko przez koneserów, ale też przez osoby pragnące zrelaksowania się. W trakcie trwania swojej audycji Kydryński prezentuje muzykę głównie z obszaru world music jazzu.Muzyka dla ucha malucha – dwupłytowy album różnych artystów

Rekomendowana przez rodziców muzyka dla ucha malucha to kolejna propozycja wydawnictwa DUX. Składa się na nią dwupłytowy album CD, na którym nagranych zostało prawie 50 klasyków. Nasi krajowi artyści dołożyli wszystkich starań, by utwory w ich wykonaniu wyśpiewane były wręcz idealnie. Płyty te stanowią znakomity wstęp do zaznajomienia się z tradycyjnymi utworami polskimi, szczególnie dla najmłodszych słuchaczy. Nawet maluchy docenią potęgę tych utworów.